درباره ما

وب سایت تخت گاز در اردیبهشت سال 1391 و پس از دو سال کار تحقیقاتی توسط کارشناسان شرکت خورشید باروژ راه اندازی گردید. هدف از راه اندازی وب سایت تخت گاز، ایجاد محیطی در فضای اینترنت جهت تسهیل در امر خرید و فروش خودرو و تعامل ساده تر خریداران و فروشندگان خودرو می باشد. در حال حاضر وب سایت تخت گاز علاوه بر بخش آگهی های خودرو، دارای بخش های دیگری از جمله قیمت خودرو و بررسی خودرو که شامل مقالات بررسی خودرو، توصیه های خودرویی و ویدیوهای بررسی خودرو است، نیز می باشد.

کاربران می توانند برای مشاهده خودروهای آگهی شده به صفحه خرید خودرو که به صورت لحظه ای آگهی های ارسال شده توسط کاربران را نمایش می دهد مراجعه نمایند. در این صفحه اولویت نمایش خودروهای آگهی شده با آگهی های عکس دار می باشد. در صفحه خرید خودرو کاربران می توانند با استفاده از فیلترهای مختلف به خودروی مورد نظر خویش دست یابند. از دیگر بخشهای پر بازدید سایت تخت گاز که بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته است بخش قیمت خودرو می باشد که قیمت بسیاری از خودروهای موجود در بازار در آن قابل مشاهده می باشد.

در طی بیش از سه سال و نیم پس از تولد وب سایت تخت گاز نزدیک به ۷ میلیون نفر کاربر یکتا از این سایت بازدید کرده اند و بیش از ۱۳۰ میلیون بار صفحات سایت مورد بازدید کاربران قرار گرفته است. همچنین بیش از ۲۵۰ هزار آگهی خودرو توسط وب سایت تخت گاز به عموم بازدیدکنندگان در سراسر ایران نمایش داده شده است.

تندیس برترین وب سایت در حوزه آگهی و تبلیغات آنلاین
تندیس برترین وب سایت در حوزه آگهی و تبلیغات آنلاین
تندیس برترین وب سایت در حوزه آگهی و تبلیغات آنلاین

وب سایت تخت گاز در همان سال اول راه اندازی خود موفق به اخذ تندیس برترین وب سایت در حوزه آگهی و تبلیغات آنلاین از جشنواره وب ایران در دو بخش رای هیئت داوران و همچنین آرای مردمی گردید. همچنین در سال دوم نیز در ششمین دوره جشنواره وب ایران موفق به اخذ تندیس برترین وب سایت در حوزه نیازمندیهای تخصصی در دو بخش رای هیئت داوران و همچنین آرای مردمی گردید. تیم تخت گاز افتخار می کند که در سومین سال پیاپی و در هفتمین دوره جشنواره وب در سال 1393 از دیدگاه کاربران و آراء مردمی به عنوان برترین وب سایت در بخش خودرو انتخاب گردید.

جهت حفظ ارتباط موثر با کاربران و اطلاع رسانی سهل تر به آنها در اسفند ماه سال 1391 تخت گاز اقدام به راه اندازی سرویس خبرنامه رایگان خود نمود. کاربران عضو این خبرنامه می توانند مجموعه ای از اطلاعات مفید را در قالبی بسیار جذاب و هر دو هفته یک بار در ایمیل خود دریافت نمایند.